Funkcjonowanie osób jąkających się w szkole wyższej. POSZUKUJEMY CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W BADANIACH

Z dumą wspominaliśmy już o projekcie dra Sebastiana Latochy „Obniżona sprawność komunikowania się a studia i praca w szkole wyższej. Etnograficzne badania nad sytuacją osób jąkających się”, który realizowany jest w ramach konkursu „Niepełnosprawność w naukach humanistycznych”, organizowanego przez PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Uwaga! Dr Latocha poszukuje chętnych do udziału w badaniach. Zgłaszać się mogą zarówno osoby dotknięte problemem jąkania się, jak i te, które funkcjonują w otoczeniu takich osób.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: sebastian.latocha@uni.lodz.pl

Zachęcamy także do lektury artykułu na stronie Biura Prasowego UŁ >>> oraz artykułu, który ukazał się w portalu PAP – Nauka w Polsce >>>

Fot. Fotolia